Przyjdź na SILESIA BAZAAR vol.6! Warto, bo…

SB vol.6 - MCK - Spodek

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów SILESIA BAZAAR vol.6
Niedziela 28 maja przebiegnie pod znakiem niezależnej polskiej mody i dizajnu. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym zaprezentuje się prawie 100 firm z całej Polski.

Wiosna sprzyja odświeżaniu zawartości szafy i całego mieszkania. Idealną okazją do zakupu nowych, wyszukanych i niepowtarzalnych rzeczy będą targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. To już 6 edycja głównego wydania wydarzenia i w sumie 13 impreza z całego cyklu targów odbywających się pod szyldem SILESIA BAZAAR, poświęconych polskim dizjanerom.

Podczas targów zakupić będzie można autorskie kolekcje ubrań i wykonywaną ręcznie biżuterię ze szlachetnych materiałów. Nie zabraknie akcesoriów ze skóry produkowanych przez niewielkie pracownie. Prócz marek modowych pojawią się również producenci przedmiotów użytkowych z naturalnych surowców i dekoracji do domu. Zaprezentują się także firmy produkujące ubrania i akcesoria dla dzieci.
Swój udział w wydarzeniu potwierdziło również Województwo Łódzkie – kolebka polskiego włókiennictwa, na którego stoisku promować będą marki wywodzące się z tego regionu. Pojawią się również firmy z Czech z oryginalnymi projektami.

Organizatorzy SILESIA BAZAAR nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Zarówno Panie, jak i Panowie (których szczególnie zapraszamy!) będą mogli zajrzeć do Strefy Stylizacji. Rad na temat stylu udzieli Agnieszka Krajewska –„chodząca encyklopedia wiedzy o modzie”, antropolog kultury, profesjonalna stylistka biorąca udział w wielu projektach modowych, twórczyni POKOKARDE Studio Stylizacji i marki męskich akcesoriów EX. Goście odwiedzający Strefę Stylizacji będą mogli zasięgnąć porad dotyczących ubioru, dowiedzieć się, jak dobrać dla siebie najlepszy strój, jak kupować dobre ubrania i jak czerpać z mody przyjemność.
Prócz modowych atrakcji dla dorosłych przewidziano również coś dla młodszych odbiorców wydarzenia. Dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach.

Targi SILESIA BAZAAR vol.6 trwać będą od 10:00 do 18:00. Dla osób wieku 15 do 65 r.ż. obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie www projektu silesiabazaar.pl oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/1749432515303365/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *