SILESIA BAZAAR vol.4 już za nami!

SILESIA BAZAAR - vol.4 - cover 06.2016

Letnia edycja SILESIA BAZAAR za nami! 4. edycja głównego wydarzenia zamknęła sezon wiosenno-letni targów z cyklu SILESIA BAZAAR. Znamy już termin wydarzeń jesienią i zimą 2016.

W ramach targów niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR zaprezentowało się 70 firm ze Śląska i innych regionów Polski. Na przeszło 2,5 tysiąca odwiedzających czekały niebanalne ubrania, oryginalne dodatki i biżuteria oraz ciekawe produkty dla dzieci. Targi uzupełniła strefa gastro ze specjałami popularnych śląskich lokali gastronomicznych oraz strefa relaksu. Dla dzieci przygotowano warsztaty z programowania i robotyki, zabawy matematyczne oraz warsztaty z sitodruku i rysunku.

W niedzielę targom towarzyszyły dodatkowe atrakcje w postaci tanecznego flashmoba oraz spotkania z autorem strony “Rubens był z Bytomia.” Mateuszem Ledwigiem.

Kolejny raz udało się zorganizować dobre targi. Kilkudziesięciu wystawców oferowało ciekawe, niepowtarzalne produkty, które chętnie kupowali odwiedzający wydarzenie. Nie zabrakło atrakcji dla rodzin, każdy mógł znaleźć coś dla siebie – komentuje Piotr Kalisz, organizator targów.

Wydarzenie, którego współgospodarzem było Miasto Katowice, wciąż przyciąga ludzi, co podkreśla spory potencjał rynku niezależnej mody i dizajnu na Śląsku.

Przed nami krótka przerwa w cyklu imprez targowych organizowanych przez Fundację Colors of Silesia. Znane są już terminy kolejnych wydarzeń. Sezon jesienno – zimowy otworzy SILESIA BAZAAR Dizajn vol.2 – targi dizajnu niezależnego, które zaplanowano na 18 września 2016. W listopadzie odbędzie się 3. edycja wersji dziecięcej – SILESIA BAZAAR Kids (13.11.2016), a w grudniu świąteczna edycja SILESIA BAZAAR – 5 targi mody niezależnej i dizajnu (17-18.12.2016).

Sb vol 4-105 Sb vol 4-86 Sb vol 4-77 Sb vol 4-21 Sb vol 4-72 DSC_8287

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *